Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig beeldje van de bekende Nederlandse beeldhouwster en schilder Corry Ammerlaan-Niekerk. In haar werk zet zij de mensfiguur centraal zoals in dit beeld mooi te zien is. Beeld is geplaatst een een hardstenen sokkel die een minimaal hoekje van de steen mist. Zie foto's. Voor de rest is het beeld in zeer goede staat. Getiteld: Een goed gevoel Motivatie: In overleg openstaan voor elkaar. Iets voor elkaar betekenen. Samen opbouwend bezig zijn. Dat geeft de persoon in kwestie een goed gevoel. Het beeldje is 11 cm hoog 11 cm breed en weegt 760 gram. Het beeld zal met de uiterste zorgvuldigheid worden verpakt en snel per aangetekend post worden verzonden met PostNL. De foto's maken deel uit van de beschrijving. in Decoratieve objecten / Beeldjes en figuren
Bekijk kavel

Andere interessante kavels