Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Olieverfschilderij op doek gesigneerd Chris de Bruijn Jr. Het schilderij heeft wat gebruikssporen, zoals te zien is op de foto's. Afmeting schilderij: 60 x 40 cm. Het is afkomstig uit een nalatenschap. in Klassieke kunst / Betaalbare klassieke kunstwerken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels