Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Balustervormige friese zilveren chocoladekan met decor van acanthusblad motieven met scharnierend deksel, knop in de vorm van een leeuw met schild, tuit en vier pootjes versierd met mascarons en voorzien van houten greep. Gestempeld met Leeuw2, Minervakop, Jaarletter E van 1914. Meesterteken van Frederik de Groor Boersma, Sneek. Afmetingen hoogte 24 cm, gewicht 460 gram incl.greep. Deze kapitale chocoladekan is in uitstekende conditie. Verzending met track en trace. in Interieur en decoratie / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels