Bekijk kavel
Chique, antiek Engelse Chippendale theeservies, eind 19e eeuw, 1895, Londen. Het oud Engels zilver is aangebracht middels de elektrolyse techniek. E.P.N.S. ( Elektronic, Plated, Nickel, Silver ), zwaar verzilverd. Totaal gewicht : 1836 gram. Theeservies voorzien van alle keurmerken ( 4 ) Chippendale. Theeservies als nieuw, geen beschadigingen. Theepotje: 607gram, L 29cm, B 12,6cm, H 16 cm, afgewerkt bakeliet. Suikerpotje: 213gram, L 17,5cm, B 9cm, H 8,8cm. Melkkannetje: 136gram, L 14cm, B 7,7cm, H 7,3cm Dienblad: 880gram, L 40cm, B 29,5cm, H 1,8cm Ovaal verzilverd dienblad, opstaandegecontourneerde gewelfde rand. Het dienblad is in het model Chippendale, herkomst onbekend. Het dienblad vertoond de bijbehorende niet noemenswaardige normale gebruikssporen. Foto's bieden u een eerlijk duidelijk beeld. Verzending met zeer veel zorg en Track & Trace in Koken en tafelen / Tafelgerei
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
1 pcs Diamant – 3.01 ct – Briljant – D (kleurloos) – VVS2, *VG*
10500,-
Morgen om 20:03