Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Super leuke oldtimer dit is precies wat wij meteen zeiden toen de deuren van een warme droge schuur open gingen en daar een Origineel Nederlands geleverde leuke Austin Mini Clubman 1000cc uit 1973 stond. Vier jaar geleden nadat de Mini voorzien is van een goedgekeurde APK rijdend weggezet in een droge warme schuur, met de bedoeling hier rally's mee te rijden. Cosmetisch, tja, zo mee rijden zou kunnen, maar dit beestje verdiend het zeker ook om opgeknapt te worden, gebruikssporen aanwezig. Op de foto's is aangeduid waar onder andere deze Austin Mini Clubman wat aandacht kan gebruiken. Voor de echte liefhebber Auto documenten volledig aanwezig en kenteken is geldig. Tevens kunnen wij tegen meer prijs gunstig het transport door heel Europa voor u verzorgen. in Oldtimers, klassieke motoren en automobilia / Schuurvondsten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels