Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zeldzame DAF 600 Variomatic, geproduceerd door ARNOLD (Western-Germany) in het begin van de 60-er jaren !! Tweede versie van het Arnold : 6100 model, zonder de zilver geverfde ruitenwissers.De auto heeft een kunststof carrosserie, blikken interieur en bodemplaat.Het blikken interieur is prachtig gelithografeerd met veel oog voor de details !! Dit door een frictiemotor aangedreven model is in een licht bespeelde, doch zéér goede en verzamelwaardige conditie!! Lengte van de Arnold DAF is ca. 22 cm. (= 8.5" inch). Gemerkt: Arnold (Western-Germany) Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden, mét Track/Trace !!. in Speelgoed / Blikken speelgoed
Bekijk kavel

Andere interessante kavels