Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
mooie kleurenets in opdracht van valerius de saedeleer,gegraveerd door armand apol de ets bevind zich in een nieuwstaat en is ook prachtig ingelijst doch zijn er enkele krassen op de lijst die niet echt hinderend zijn. de ets is gesigneerd in de plaat door valerius de saedeleer en buiten de plaat genummer en gesigneerd in potlood door armand apol. Apol is schilder en graveur van Belgische nationaliteit. Auteur van landschappen en zeegezichten. Hij stond vooral bekend om zijn riviertaferelen en kanalen. Student van de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Brussel (1891-1901) in Constant Montald. Neemt vanaf 1901 deel aan de evenementen van de groep Sillon in Brussel. Blijf in Zwitserland. Specialiseert zich als extafortist in de transpositie door het etsen van doeken van andere kunstenaars. Zijn schilderij wordt gekenmerkt door een neiging tot figuratie, evoluerend naar luminisme, sterk beïnvloed door fauvisme.Deze etsen werden gedrukt in het atelier van Roger Hebbelinck (Brussel, 1912). word verzorgd verzonden met track en trace. in Klassieke kunst / Prints 1800-1945
Bekijk kavel

Andere interessante kavels