Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Gesigneerd thuisshirt Maradona Argentinië 1986. In dit jaar werd Argentinië wereldkampioen waarin Maradona een groot aandeel had. Het is shirt is mooi ingelijst in een 3D frame. Perfect om aan de muur te hangen. 82x63x2,5 cm. COA van het bedrijf Winning 11 memorabilia Wordt aangetekend/verzekerd verzonden in speciale doos. in Sportmemorabilia / Voetbalmemorabilia
Bekijk kavel

Andere interessante kavels