Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
"Laat me je neerhalen Want ik ga naar Strawberry Fields" … (Ter info: Steve Jobs was een grote fan van "the Beatles"). // HIER IS NAAR DE GEKKE ... ... de buitenbeentjes, de rebellen, de herrieschoppers, ... degenen die de dingen anders zien ... Deze is voor de echte Apple-fan die iets heel speciaals & unieks wil toevoegen aan zijn/haar Collectie! Herinneren. U biedt op een TIME-machine, inclusief kostbare software van weleer, klaar voor gebruik - en om u een glimp te geven van de geschiedenis van Apple. Maak je iMac "Fruit Colors"-familie (= Blueberry, Grape, Tangerine, Lime & AARDBEI) compleet! Maak kennis met een van de ZELDZAME originele All-In-One iMacs! Ter overweging op deze prachtige veiling is een vintage en moeilijk te vinden STRAWBERRY iMac PPC G3 266 MHz, uit 1998. Bijpassend STRAWBERRY-toetsenbord en "Hockey-Puck Mouse" zijn bij de bundel inbegrepen. Het eerste iMac-model staat algemeen bekend als "een mijlpaal". Het markeert de terugkeer van "Steve Jobs" naar Apple en de redding van "Apple" als bedrijf. "Jonathan Ive" (momenteel Vice President of Industrial Design bij Apple), wordt gecrediteerd met het ontwerp. De originele iMac G3 werd geïntroduceerd in 1998 en begon de "i"-revolutie. Met de iMac keerde Apple terug... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels