Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
In zeer goede staat aangeboden originele 3- zits B&B Italia bank -actuele design classic Ontwerp: Antonio Citterio en Paolo Nava Model: Diesis (1979, strakke industriele minimalistische vormgeving) Uitvoering in meest hoogwaardig soepel leer kleur zwart ( prachtig patina) , matstalen frame en zadelleer rug- en armdelen-prachtige details-Zie foto's Losse kussens (8) gevuld met ganzedons - 2x extra rolkussens voor steun rug(aanpassen zitdiepte) De B&B Italia Diesis bank is een mijlpaal in de geschiedenis van B&B Italia en Italiaans meubeldesign. Van alle kanten gezien een elegant symbool van zitcomfort. Banken zoals deze kunnen met gemak in het midden van een kamer geplaatst worden. De Diesis bank eist subtiel de aandacht op en past in elke inrichting. Laat u verleiden door dit topdesign maar zeker ook door het zitcomfort van, gegarandeerd door de zachte donsvullingen. Actuele nieuwwaarde : € 17000,00 Ophalen of (wereldwijd verzekerd) bezorging in overleg in Design en vintage / Exclusief design en decoratieve kunst
Bekijk kavel

Andere interessante kavels