Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zeer zeldzame schitterende originele pentekening van Anton Pieck voor het persoonlijke Ex Libris van Dr. M.C. Ennema gemaakt in 1941. Pentekening was bedoeld als "voorstudie" en werd als zodanig voorgelegd aan de opdrachtgever.Gesigneerd door Anton Pieck in rechter onderhoek.Pentekening is vakkundig ingelijst. Afmetingen van de pentekening: 20 cm x 12 cm.Afmetingen van de lijst: 35 cm x 26 cm. De pentekening wordt met Track & Trace verzonden, kosten koper. in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels