Bekijk kavel
Antieke zilveren lepel gemaakt door de Rotterdamse zilversmid Louis de Haan, die als zilversmid werkzaam was in Rotterdam tussen 1742-1781. De jaarletter is de S van 1752. De lepel is mooi gemerkt en heeft een mooi lof, en een bijzonder einde. De lepel wordt aangetekend verzonden Track en trace. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
sculptuur, “Scène de chasse du cerf” – 36 cm – Zinklegering
40,-
Vandaag om 20:01