Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Ik verkoop deze collectie antieke vulpennen (8x) in verschillende merken, kleuren en modellen. De penpunten van de pen zijn gemaakt van staal of verguld staal. De pennen zijn gebruikt en de cosmetische conditie varieert van slecht tot goed. Houd er rekening mee dat deze pennen als niet-getest worden verkocht en moeten worden overwogen voor onderdelen of restauratie. Deze veiling wordt gestart zonder reserve. Bekijk de foto's voordat u biedt. in Luxe accesoires / Pennen en kantoorartikelen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels