Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
18e eeuwse groenglazen roemer met drie braamnoppen en platte geribbelde glasdraad rondom het holle middengedeelte (stam). Kelk en stam zijn uit één stuk geblazen.Trompetvormige voet van gewonden glasdraad.Ruw pontiellitteken onder de stam. Waarschijnlijk vervaardigd in Duitsland.Datering: circa 1750 - 1800 Hoogte : 12,2 cm Diameter kelkrand: 4,7 cm Diameter onderkant voet : 6.7 cm Conditie: In zeer goede staat. Geen breuk, geen chips, geen restauraties. Bekijk ook de foto's voor een eigen goede indruk. Kavel wordt zorgvuldig verpakt en per aangetekende pakketpost (PostNL) verzonden.Gelieve rekening te houden met vertraagde levering ten gevolge van de corona-crisis.In een aantal landen/gebieden vindt zelfs voorlopig geen postbezorging meer plaats !!! Raadpleeg de PostNL website voor actuele updates ! in Antiek / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels