Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Geweldige antieke grote tinnen po. Deze prachtige po zit ongelooflijk in een uitstekende originele conditie en hij heeft er geen deukjes of vervorming met helemaal geen restauratie! Deze unieke po is sierlijk en vakkundig handgemaakt uit een hoogwaardig zuiver tin. De po is er netjes gemerkt onder de voet met een logo van waarschijnlijk een hoogwaardige beroemde Belgische tinnegieterij. Bovendien staan er ook letters van K&R (zie foto's). Deze zware po kan als een bijzondere decoratieve object gebruikt worden, bv. hij kan als een opvallende buitengewone plantenpot worden voor in de woonkamer en/of het tuintje. Super decoratief bijzonder antiek voorwerp! Afmetingen: ca. Hoogte: 14,5 cm Breedte (tot de handvat): 26 cm Diameter (bovenaan): 24 cm Diameter voet: 15 cm Gewicht: 1800 gram Uiteraard wordt het kavel zorgvuldig verpakt en met T&T code verstuurd. Afhaling is ook mogelijk. in Antiek / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels