Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Antieke grote tafel benzine aansteker in zilveren bewerkte houder met Hollands motief De zilveren houder is een zeer fraaie afbeelding van De Nachtwacht,bekend van Nederlands grootste schilder Rembrandt van Rijn ( 1567-1630 ) De aansteker is waarschijnlijk nooit gebruikt , zie foto interieur Afmetingen :L x Br is 8 x 2,7 cm , Hoogte totaal 9,8 cm Gewicht :Totaal 358 gram , Zilveren houder 80 gram Gekeurd :Met lopende leeuw en een 2 , staat voor 833/1000 , 2e gehalte zilver in Nederland Belasting keurteken met A , staat voor Amsterdam Jaarletter keurteken D , staat voor 1938 Laatste keurteken is van kunstenaar , kan ik niet achterhalen De foto's maken deel uit van de omschrijving De tafel aansteker wordt goed ingepakt, aangetekend en verzekerd ( tot max. € 500,00 ) verzonden met Track&Trace Ik stel uw feedback erg op prijs in Luxe accesoires / Aanstekers en rookaccessoires
Bekijk kavel

Andere interessante kavels