Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
BATIK TULIS JAVA INDONESIË Beschrijving Prachtige batik sarong in Indo-Europese stijl uit een Indo-Chinese werkplaats in Kedungwuni. Gesigneerd ‘Tan Gin Nio’ Kedoengwoeni (sic. / Oud, Nederlands, spelling). Ik denk dat dit stuk eigenlijk werd gebruikt door een Straits Chinese (Nyonya) -familie in Singapore of Penang. Techniek Batik Tulis: volledig met de hand getekend Materiaal Glad katoen Oorsprong Kedungwuni, Java, Indonesië Datum Jaren 30-50 Grootte 106 x 196 cm Staat Erg goed. Enkele lichte roestvlekjes, maar over het algemeen zeer goed. Kleuren zijn rijk en levendig. Herkomst De 1980 verzameld in Zuidoost-Azië. in Etnografica en tribale kunst / Tribale kunst (Azië, Oceanië en Amerika)
Bekijk kavel

Andere interessante kavels