Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Kristallen ananas coupe op zilveren voet, 19e eeuws, ca 1880. Met Hollandse keur het Oude zwaardje gemerkt. Kristal gaaf.Op voet gravering. Hoogte 13.5 cm. Diameter bovenzijde 11,5 cm. toegevoegd. Kristallen Hengsl schaal met zilveren hengsel afgezet met een parelrand. Hollandse keuren w.o. de jaarletter J = 1919 Schaal heeft een diameter van 15 cm. Hoogte inclusief hengsel 12 cm. Kristal heeft een klein flintje in de rand. Voor het overige zijn beide stukken in uitstekende conditie en pracht items op een mahonie tafel. Wordt zonder limiet ingebracht Wij verpakken zorgvuldig en verzenden aangetekend. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels