Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Originele Biedermeier tweezitsbank uit de tweede helft van de 19e eeuw. Oostenrijks meesterwerk van walnotenhout, opnieuw bekleed met geweldige ronde kussens. Biedt een klassiek ontwerp met prachtig generfd notenhout en gebogen poten. Een elegant exemplaar van prachtig bewaard gebleven Biedermeier-meubels. Een antiek in zijn mooiste vorm. We beantwoorden graag al uw vragen. Elk item wordt geleverd met een certificaat, is veilig verpakt en verzekerd verzonden in een houten kist tot aan de stoeprand. Extra verzendservices kunnen op aanvraag worden geboekt. We beantwoorden graag al uw vragen. in Antiek / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels