Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Mooie antiek schild kazak met natuurlijk kleurstoffen en mooie motief, tapijt is in 4 plaatsen gedateerd (1332) en dat is 1913 , tapijt heeft vormen van 4 schorpioenen, geometrische draken en mooie abrash tapijt heeft bijzonder motief en prachtige kleuren , hele mooie kleed voor liefhebbers, tapijt heeft geen kale plekken , tapijt past bij elke interieur, tapijt wordt aangetekend verzonden in Interieur en decoratie / Oosterse tapijten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels