Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Antiek, vroeg 19e-eeuws ingepakt portret van keizer Napoleon I Bonaparte sulfideglas presse-papier naar een medaille van Desmarets. Deze presse-papier van sulfideglas met een wit camee-portret van keizer Napoleon Bonaparte op een ondergrond van witte, blauwe en rode confetti-spetters. De onderkant heeft een ondiepe dom met een pontil. Maatregelen; 8,4 cm breed en 3,4 cm hoog. Gewicht; 438 gr. Staat; In goede gebruikte staat, de onderzijde / onderkant heeft wat slijtage, normaal voor zijn leeftijd, alle gebruikssporen zijn leeftijd & gebruik, zie foto's voor algehele conditie. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels