Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Poppen met een ziel en niet zo maar een karakterpop.... Ze zijn de passie van de internationaal erkende kunstenares Ankie Daanen Pols. Zij vindt het leuk dat al haar unieke Fantastische Doll poppen verdrietig, blij en zelfs mystiek zijn. Dat haar sculpturen je het gevoel geven leven en ziel te hebben en een intieme band met je teweegbrengen, alsof ze met een menselijke geest zijn. Hopende dat dit wordt herkend en dat het bijdraagt ​​aan de beleving van het kijken naar de poppen als een kunst.....deze creaties worden zeer zelden op de markt aangeboden en iedere creatie is eenmalig gemaakt: dit specifieke en zeer vroege exemplaar uit de jaren 80 van de vorige eeuw, dus met recht vintage te noemen, is van de hand van de meester heeft ALTIJD in de vitrine gestaan en altijd UIT het zonlicht, waardoor alle kleuren nog steeds zijn behouden. Net als het fijn beschilderde hoofd, zijn alle handen en vingers van gebakken klei en nog geheel intakt. Tevens zijn alle kwaliteitsmaterialen, die gebruikt zijn voor de aankleding, origineel afkomstig uit Parijs en nooit vervangen. Alles is 100 procent gegarandeerd: Ankie Daanen Fantastic Whimsical Doll Art. Lengte ca 63 cm mist niets; heel compleet, ook... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels