Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige zeefdruk naar Andy Warhol: Electric Chair geel/rose op museumboard (kartonpapier). Met achterop de stempels: Fill in your own signature en Published by Sunday B. Morning. Genummerd 149/250. Afm.: 90 x 120 cm In goede staat. Nooit ingelijst geweest. Zeldzaam. Wordt aangetekend en verzekerd verzonden in een ruime koker. in Affiches / Affiches
Bekijk kavel

Andere interessante kavels