Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Fraaie Vintage Amerikaner doublé halsketting. Gemerkt: Amerikaner, Andreas Daub. Prachtig sieraad! Lengte: 46 cm. De foto's spreken voor zich en vormen een wezenlijk onderdeel van de omschrijving! Wordt goed verpakt en aangetekend/verzekerd verstuurd! in Sieraden / Antieke sieraden
Bekijk kavel

Andere interessante kavels