Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig en zich in zeer goede staat bevindende Art Deco respectievelijk "Amsterdamse School"-tafelkleed. De maat van het zeer mooie tafelkleed bedraagt 143 x 172 cm.Het kleed verkeert zich gezien zijn leeftijd in een uitstekende staat (zie de foto's) met slechts minimale gebruikssporen. in Art nouveau en art deco / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels