Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige praktisch niet gedragen 100 % alpaca vintage wollen jas maat 54 in een uitstekende nieuw staat ,cappuccino kleur .Schoon,warm en zeer comfortabel om te dragen.Twee ruime met binnenzakken met sterke rits! en een schitterende chique voering.Hoogwaardig afwerking. Vakmanschap.Zo'n jas gaat een leven lang mee. Daar zijn ze voor gemaakt. U biedt op zeer zeldzame jas die nergens anders te koop is!Uniek in zijn soort! 100 % alpaca. De vacht van alpaca's is van een hoogwaardige wolsoort die sterker, warmer en lichter is dan de wol van schapen en het is ook nog eens hypo-allergenisch. De vezelstructuur is zowel zeldzaam als superfijn en de zachtheid is te vergelijken met kasjmier. Alpacawol is tien keer warmer dan schapenwol, heeft de kwaliteit, uitstraling en zachtheid van kasjmier en zijde en is anti-allergeen. Deze factoren maken het mogelijk om kleding van alpacawol zelfs ook om op de blote huid te dragen. Maten zijn als volgt:- schouderinzet naar schouder 50 cm- mouwlengte 70.5 cm- oksel naar oksel 64.5 cm- totale lengte gemeten vanaf onderkant kraag 107 cm- valt als een normale EU 54- alle originele knopen nog aanwezig Kleuren kunnen iets oplichten maar foto 1 is de juiste cappuccino koffie kleur. Prachtig exemplaar ,100... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels