Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Dit prachtige en fraai ingelijst olieverf schilderij ( totale maten 74 x 63 cm) van de autodidact Albert Wessels (1938- 2010) ( heeft wel de Groninger tekenschool gevolgd)is geschilderd in Duitsland. In 1967 vestigde hij zich definitief in zijn geboorteplaats Rijssen. Voorstelling: Heidelandschap met bosschages en vennen in de omgeving van München , met op achtergrond waarschijnlijk de Frauenkirche Wessels stond vooral onder invloed van de Haagse School. Impressionisten als Mauve, Mesdag en de gebroeders Maris spraken hem sterk aan. Wessels heeft veel geëxposeerd in verschillende delen van Duitsland , Israël en op diverse plaatsen in Nederland. Taxatiewaarde van dit werk in galerie , afkomstig uit Duitsland , €1500. in Kunst / Betaalbare klassieke kunstwerken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels