Bekijk kavel
Voetballer Johan Cruijff nr.14 Nederlandse Amsterdamse voetbalheld (Collectors Item Limited Edition) Nederland 21e eeuw brons Nederlandse Amsterdamse voetbalheld Johan Cruijff nr.14 Hij was altijd de nr 14. Zowel bij Ajax (Amsterdam) Maar ook bij Barcalona in Spanje. Beeld is gesigneerd met CAN. (Kunstenares Corry Ammerlaan van Nieuwkerk) Certificaat en motivatiekaart van echtheid word meegeleverd. Beeld verkeerd in een zéér goede nieuwe staat, en staat op een zwart marmeren sokkel. Afmetingen: Beeld Johan Cruijff 22 x 11 cm. gewicht 918 gr. (foto's maken deel uit van de omschrijving)
Bekijk kavel

Andere interessante kavels