Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Het 2020-21 Ajax thuis shirt is persoonlijk gesigneerd door Jari Litmanen. Het shirt heeft een fan style rugnummer Het shirt wordt ingelijst geleverd in deluxe frame voor de ultieme presentatie en bescherming van uw gesigneerde memorabilia. Jari Olavi Litmanen, 20 februari 1971) is een Fins voetbaltrainer en voormalig voetballer. De aanvallende middenvelder wordt over het algemeen erkend als de beste Finse voetballer aller tijden. Hij is recordinternational van het Fins voetbalelftal en was tot 12 oktober 2021 ook recordhouder wat betreft het aantal doelpunten. Die titel werd toen overgenomen door Teemu Pukki. Zijn interlandloopbaan strekte zich uit van 1989 tot 2010, waarmee hij de enige mannelijke international is die actief was in vier verschillende decennia.In 2003 werd hij door de Finse voetbalbond verkozen tot beste Finse voetballer van de afgelopen vijftig jaar tijdens de UEFA Jubilee Awards.In het compendium of "Greatest Ever Footballers" van de Association of Football Statisticians eindigde hij op de drieënvijftigste positie. Bovendien werd hij meerdere malen opgenomen in de shortlist voor de uitverkiezing van de Europees voetballer van het jaar. In 1994 eindigde hij op de achtste plaats en in 1995 op de derde plaats. Litmanen was midden jaren negentig vooral succesvol als nummer 10 bij... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels