Bekijk kavel
Olieverf op doek. Handgesigneerd door Adri Visser (1887-1969) die bekend staat om zijn kerkinterieurs. In mooie grote lijst. In goede staat.(doek moet iets nagespannen worden ) ----------------------------- Graag ophalen Verzending is kosten koper in Kunst / Betaalbare klassieke kunstwerken
Bekijk kavel