Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een zeer mooi werk van Adrianus van der Schouw, werk is 40 x 80 cm en met lijst 55 x 95 cm. Adriaan van der Schouw. Tijdens zijn leven heeft hij als kunstschilder gewerkt in Schiedam, Gouda (tot 1901), Den Haag (tot 1903), Voorburg (1904), Rotterdam (tot 1919), Poortugaal(1919), Kethel (Schiedam)(tot 1927) ,Rotterdam (1928), Schiedam (tot 1938) en tot zijn dood in Gouda Hij was werkzaam als schilder en aquarellist en de voornaamste onderwerpen waren stadsgezichten en landschappen. Tevens maakte hij riviergezichten en sommige marines. Ook is hij leraar geweest van Pieter den Hertog en Dirk Schepen. Het werk heeft wat craquelé en heeft een reparatiepleister op de achterzijde, zie foto's die onderdeel zijn van de omschrijving. in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels