Bekijk kavel
Groene vaas uit de serie “Flora” ontwerp A.D.Copier in 1938, uitvoering Glasfabriek Leerdam. Conditie: goede staat, geen chips, enkele zeer fijne gebruiksspoortjes aan onderkant. Minuscuul luchtbelletje. Deze vazen zijn nooit gesigneerd. Zie: Copier Compleet, blz. 384 Hoogte: 17.5 cm, diameter buik 18 cm, kraag 8.7 cm, bodem 9..3 cm. Vakkundig verpakt en aangetekend verzonden per post. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
2 tickets voor Kasteel Hoensbroek!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis