Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige set zilveren lepeltjes van Schoonhoven, J Gelderblom. De steel is gedraaid verfijnd gedecoreerd met een eikeltje. Gemerkt met zwaardje en zilversmid teken JGB Zie foto,s deze maken onderdeel uit van de omschrijving Afm2 cm lepel kommetje 2 x 3 cm Gewicht 90 gr Wij verzenden goed verpakt middels PostNL Om het milieu te ontzien hergebruik van verpakkingsmateriaal. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels