Zurich chrono-stop horloge.Over het algemeen in zeer goede staat.Metalen horlogekast van 41 mm met vergulde bezel en zeer mooie spider-lugs.Bijna onbeschadigde crèmekleurige wijzerplaat met mooie goudenkleurige indexen en wijzers.Rode opvallende secondenwijzer.Houdt de tijd zeer goed bij op een mechanisch Lapanouse-uurwerk.Start-stop pushers functioneren.De kroon is intact en draait met normale weerstand.Zwarte leren armband in goede staat met 18 mm lugafstand (vaste lugs).Zal verzonden worden via gegarandeerde verzending binnen 3 werkdagen.