2x Zilveren zoutbakjes, beide met een blauw glazen binnenbakje.Ovaal en rond en ze zijn net iets verschillend, maar goed passend.Het zilver is voorzien van alle keuren :- Makersteken R&W en R.P- Stadsteken van Birmingham- Links lopende leeuw voor Sterling zilver- Jaarletters d voor 1903 en e voor 1904Afmeting 5,7cm. x 4,4cm. en een doorsnede van 4,6cm.De ronde mist enkele kleine delen, zie toegevoegde foto....als het glazen bakje er in zit, is deze gewoon stevig.Verder verkeren ze in een goede staat. Het glas is puntgaaf.De foto's zijn een onderdeel van de omschrijving.Gewicht zilver 15 gram.Totaal gewicht 54 gram bruto.Wordt zorgvuldig verpakt.Het buitenland aangetekende/ verzekerde verzending.Snelle verzending maar ophalen is ook mogelijk.