Met een prachtige en zeldzame leren etui, sigaren in écaille; de ring en de medaillon zijn van 18 karaats goud, stempel Adelaarskop.Zeer goede algemene staat met enkele gebruikssporen.Afmetingen ongeveer 7 cm lang en 1,1 cm in diameter; gewicht zonder etui 10 gram.Zorgvuldige verzendingVerkocht zonder minimumprijs!