Prachtige ring in 8 karaat goud, gezet met een grote ovale cabochon van barnsteen.De barnsteen is glad gezet en toont een warme, diepe kleurschakering die mooi contrasteert met het goud. De combinatie zorgt voor een zachte maar opvallende uitstraling. Het ontwerp is evenwichtig en elegant, met een licht verhoogde zetting waardoor de steen mooi tot zijn recht komt.Bij de barnsteen is aan één zijde een langwerpige beschadiging langs de zetrand, te zien op de foto's.De ring verkeert in zeer goede staat en lijkt nauwelijks gedragen.Details:Afmetingen bovenzijde: 1,6 cm x 2 cmHoogte: 10 mmRingmaat: 17,50 mm (maat 55)Gekeurd met:333 = gehaltekeurmerk voor 8 karaat goud- De stenen in dit sieraad zijn mogelijk behandeld of van natuurlijke oorsprong. Dit is niet onderzocht. -- Alle sieraden worden zorgvuldig verpakt in een sieradendoosje en verzonden met Track & Trace. -