*Geen aanvullende btw of invoerrechten voor bieders binnen de EU*Een prachtige 14kt witgouden ring, met een zeer zeldzame Rich Red Spinel uit Birma van 4,93 ct.Omgeven door 0,33 ct witte VS-diamanten.Inclusief een volledige LOTUS Gold-rapport + displaybox.Geen minimumprijsMiddelpuntsteen:Variëteit: natuurlijke spinelVorm/snede: Antieke kussen, trapgeslepenGewicht: 4,93 ctKleur: Rijk Rood (Fijne Kleurkwaliteit)Transparantie: TransparantGeen aanwijzingen voor behandelingHerkomst: Myanmar (Birma)Zijkant DiamantenSoort: Natuurlijk diamantGewicht: 0,33 ctVorm: Rond briljant slijpvormKleur: G-HClarity: VS-SIBehandeling: Geen (100% natuurlijk)Totaal gewicht: 3,94 g.Zuiverheid: 14 kt (585)Maat: +/- 6,5 (VS)Zie het rapport voor meer details.LOTUS rapport: 2609-9 356Speciaal voordeel voor bieders binnen de EUUw winnende bod is niet onderworpen aan extra btw of invoerrechten.Alle bestellingen worden met grote zorg verpakt en verzonden en afgeleverd door Fully Insured Express Courier Service, die streeft naar een levertijd van 48 uur.