Prachtige paar zilveren oorbellen 925, verguld met geel goud 14k, gestempeld onder het decor, veiligheidsbevestigingssysteem Alpha, gezet in een decor van twee elementen met 24 ovale smaragden 4 x 3 mm, 10 ronde robijnen 1 mm en aan de hanger twee zoetwaterkweekparels, druppelvormig, 9 x 7 mm. Afmetingen 31 x 17 mm. Prachtig montagewerk, grote elegantie. Sieraden nieuw maar vintage uit de voorraad van een juwelier.6,28 gram zorgvuldige en snelle verzending