Zilveren Byzantijnse (Konings) Schakelketting – HerenDeze robuuste zilveren Byzantijnse schakelketting, ook wel koningsschakel genoemd, is een tijdloos en krachtig sieraad voor de man die houdt van kwaliteit en uitstraling. De karakteristieke gevlochten schakel geeft de ketting een luxe en stoere uitstraling en maakt hem geschikt om zowel solo te dragen als met een hanger.De ketting is vervaardigd uit massief 925 sterling zilver en heeft een royale lengte van 90 cm, waardoor hij mooi lang valt. Met een gewicht van 65 gram voelt hij stevig en waardevol aan. De breedte van 0,4 cm zorgt voor een perfecte balans tussen elegantie en kracht.De sluiting is gekeurd met 925 en voorzien van het meesterteken van Bron NV uit Schoonhoven, een gerenommeerde Nederlandse zilversmid. Dit garandeert de echtheid en kwaliteit van het zilver.Specificaties: • Type: Byzantijnse / konings schakel • Materiaal: 925 sterling zilver • Lengte: 90 cm • Breedte: 0,4 cm • Gewicht: 65 gram • Keurmerk: 925 + Bron NV (Schoonhoven) • Geschikt voor: herenEen stijlvolle en duurzame zilveren ketting met karakter, ideaal voor dagelijks gebruik of als krachtig statement piece