Voortkomend uit de warme oceanen van Australië, is deze parel geselecteerd vanwege haar natuurlijke prachtige diepgouden kleur en heldere glans.De gele hanger versterkt de bestaande kleurtonen van de parels op een prachtige manier, wat resulteert in een schitterend resultaat!Parel informatie:- Type / Oorsprong: South Sea / Australië- Oester: goudomlijst Pinctada Maxima- Kleur: Diep goudVorm: Ovaal- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Grootte: 10x11mmDe hanger is gemaakt van 925 zilver, goud verguld, en meet 1,8 cm.Gratis zilveren vermeil ketting van 45 cm inbegrepen.Verpakking: kettingen sieradendoos en certificaat van echtheid om de bron en kwaliteit te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.