Een prachtig zilveren collier van Matti J. Hyvärinen met mooi gematteerde schakels.Het collier sluit door middel van een klassieke veerring.Afmetingen:Lengte: 51,5cmMiddenstuk: 2,3x1,4cm.In het collier staan de volgende keuren: MJH 925.Het pakket wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.