Een antieke zilveren hanger, bezet met roosdiamanten en een parel. De bovenzijde is gemaakt in de vorm van een kroontje, mogelijk een uiting van sympathie voor het koningshuis of de eigenaar had banden met het koningshuis.Deze hanger is gemaakt door een Nederlandse edelsmid met meesterteken H2L, dit is het meesterteken van H.J. Leben. Deze edelsmid is maar heel kort werkzaam geweest, van 1901 tot 1903. Hij werkte in Amsterdam. Daarmee is deze hanger zeer nauwkeurig te dateren.De hanger hangt aan een toegevoegd (modern) fijn zilveren collier.Afmeting: collier 45 cm, hanger 2 x 2.8 cmGewicht: 3.6 gramKeuren: meesterteken HL2 en waarborgzwaardje 1814-1906 op de hanger, collier ZII (835)Afhankelijk van uw locatie wordt er verzonden met DHL Express of UPS. Gecombineerde zendingen zijn mogelijk, stuurt u ons even een berichtje als u van plan bent meerdere aankopen te doen of al gedaan heeft. Wanneer u nog niet betaald heeft voor de 2e en volgende objecten, kunnen wij de verzendkosten van die items nog verwijderen. Betaalt u alle objecten met verzendkosten, dan kunnen we u het surplus terugstorten via IBAN of Paypal. Ook dan graag een berichtje.