Prachtige halsketting van zilver 925, rosegoud 14k verguld voor de hanger, witgoud 14k voor de ketting, geëtst op de bevestiging (zie foto), bezet in een naturalistische setting met 5 edelstenen samengevoegd tot een bloem (2 amethysten, 1 citrien, 1 topaas, 1 peridot), 3 parelmoeren bloemen, één bloem en een geëmailleerde vlinder. Aan de hanger een druppelvormige granaat van 7 x 5 mm. De hanger meet 47 x 24 mm. Zeer mooi zetwerk, grote elegantie. Halsketting nieuw maar vintage uit de voorraad van een juwelier.9 gram ongeveer - ongeveer 48 cmzorgvuldige en snelle verzending