Deze ketting zal opvallen door zijn stralende gloed! De meeste zoetwaterparels worden genucleerd met weefsel, maar Edison gekweekte parels worden genucleerd met kralen, precies zoals zoutwaterparels.Deze luxueuze ketting bevat Edison Pearls, die zijn gekozen vanwege hun heldere glans die vergeleken kan worden met die van high-end zoutwaterparels, en vanwege hun unieke zachte multi-kleuren!De parels hebben een prachtige parelmoerkwaliteit.De parels meten 11x13,5 mm in diameter, waardoor ze een statement maken met deze grote maat.Geknoopt tussen elke parel voor veiligheid, wordt de ketting voltooid met een elegante balsluiting in massief 925 zilver.Met een lengte van 44 cm kan de ketting zowel bij een hoge als een lage halslijn gedragen worden.Verpakking: ketting sieradenkistje en een authenticiteitscertificaat om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.#summerjewellery