Deze ketting zal opvallen door zijn stralende gloed!De meeste zoetwaterparels worden genucleerd met weefsel, maar Edison gekweekte parels worden genucleerd met kralen, precies zoals zoutwaterparels.Deze luxueuze ketting bevat Edison Pearls, die zijn geselecteerd vanwege hun heldere glans, vergelijkbaar met die van high-end zoutwaterparels, hun unieke levendige paarse, gouden roze en witte kleuren, en barokke vorm!De parels hebben een prachtige parelmoerkwaliteit.De parels hebben een diameter van 13 × 14 mm, waardoor deze grote maat een statement maakt.De ketting is voor de veiligheid tussen de parels geknoopt en is afgewerkt met een elegante baroksluiting van massief zilver.De sluiting is veilig en eenvoudig te openen en te sluiten.Bij een lengte van 45 cm complimenteert de ketting zowel een hoge als een lage halslijn.Verpakking: ketting sieradenkistje en een authenticiteitscertificaat om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.