Deze ketting zal opvallen door zijn stralende gloed!De meeste zoetwaterparels worden genucleerd met weefsel, maar Edison gekweekte parels worden genucleerd met kralen, precies zoals zoutwaterparels.Deze luxueuze ketting bevat Edison Pearls die zijn gekozen vanwege hun heldere glans die vergeleken kan worden met die van hoogwaardige zoutwaterparels, en vanwege hun unieke levendige koper- en bronskleurige metallic tinten!De parels hebben een prachtige parelmoerkwaliteit.De parels meten 9,5x11 mm in diameter, de perfecte maat voor een enkele parelketting.Geknoopt tussen elke parel voor veiligheid, wordt de ketting voltooid met een elegante bolsluiting in massief zilver.Met een lengte van 44 cm kan de ketting zowel bij een hoge als een lage halslijn gedragen worden.Verpakking: ketting sieradenkistje en een authenticiteitscertificaat om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.