Deze ketting zal opvallen door zijn stralende gloed!De meeste zoetwaterparels worden genucleerd met weefsel, maar Edison gekweekte parels worden genucleerd met kralen, precies zoals zoutwaterparels.Deze luxe ketting is voorzien van Edison parels. Deze parels zijn geselecteerd vanwege hun heldere glans, die vergelijkbaar is met die van hoogwaardige zoutwaterparels, en vanwege hun unieke, levendige goudroze kleuren!De parels hebben een prachtige parelmoerkwaliteit.De parels meten 10,5 x 12,5 mm in diameter, de perfecte maat voor een enkele parelketting.Geknoopt tussen elke parel voor veiligheid, wordt de ketting voltooid met een massieve onzichtbare sluiting.Aan het ene uiteinde ontvangt een parel een fijn kwaliteitschroef en aan het andere uiteinde een boutmechanisme.De sluiting werkt gemakkelijk door deze voorzichtig tegen de klok in te draaien om te ontgrendelen, en met de klok mee om te vergrendelen.Bij het sluiten zijn de schroeven volledig verborgen.Op een lengte van 46 cm past de ketting bij zowel een hoge als een lage halslijn.Verpakking: ketting sieradenkistje en een authenticiteitscertificaat om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.