Zilveren hanger in de vorm van een gestileerd hart, ontworpen door Erik Granit. Het ontwerp bestaat uit gevormde zilveren strips die samen een open, licht bol hart vormen. Een typisch voorbeeld van Fins modernistisch design uit het begin van de jaren 1970, met een sterk grafisch lijnenspel en een sober maar expressief karakter.De hanger is rijk gekeurd en duidelijk te dateren. Het zilverkeurmerk 925H werd gebruikt in de periode 1969–1972. Het datumteken S7 staat voor het jaar 1971, wat perfect overeenkomt met het gebruikte gehaltekeurmerk. Verder zijn aanwezig het meesterteken van Erik Granit, het nationale Finse controlekeurmerk (kroon in hart), het plaatskeurmerk van Helsinki en de aanduiding Sterling Finland.De hanger wordt aangeboden met een zilveren gourmet geschakelde ketting in eerste gehalte zilver.Details:Afmetingen hanger (incl. hangeroog): ca. 5,8 cm langBreedte hanger: ca. 4,9 cmGekeurd met:Meesterteken Erik GranitKroon in hart (nationaal Finse controle)925HHelsinkiS7 (1971)Sterling FinlandKetting: gourmet schakelBreedte ketting: ca. 2,1 mmLengte ketting: ca. 45,5 cm- Alle sieraden worden zorgvuldig verpakt in een sieradendoosje en verzonden met Track & Trace. -