Een zware vintage zilveren armband van de firma Niekerk te Schoonhoven. De armband is gemaakt in grote jasseronringen met een groter slot met springveer. Het zilver van de armband is iets donkerder gemaakt.Afmeting: 23 cm lang, ringen met een diameter van 15.5 mm, draagbaar tot ca. 19 cm polsomtrekGewicht: 73.9 gramKeuren: 835 en makersmerk, daarbij ZII, gewichtstempel en importeurskeur firma Niekerk (1970-)Afhankelijk van uw locatie wordt er verzonden met DHL Express of UPS. Gecombineerde zendingen zijn mogelijk, stuurt u ons even een berichtje als u van plan bent meerdere aankopen te doen of al gedaan heeft. Wanneer u nog niet betaald heeft voor de 2e en volgende objecten, kunnen wij de verzendkosten van die items nog verwijderen. Betaalt u alle objecten met verzendkosten, dan kunnen we u het surplus terugstorten via IBAN of Paypal. Ook dan graag een berichtje.